1403/03/03
0
0

دانلود و نصب نرم افزار پلیر لاوین

توجه : نرم افزار پلیر لاوین تنها روی pc (کامپیوتر یا لپتاپ) نصب می شود و نسخه موبایل ندارد. لطفا برای نصب نرم افزار حتما از طریق کامپیوتر یا لپتاپ اقدام نمائید.

ویدئوی آموزش نصب و فعالسازی

سوالات متداول

در مرحله فعالسازی نرم افزار در باکس مربوط به نام کاربری ، ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام کرده اید را وارد کنید. در صورتی که ایمیل را فراموش کردید میتوانید از پنل کاربری خود ایمیل را مشاهده کنید.

فعال سازی ویدیو ها در سیستم های متفاوت محدود می باشد، لذا در کامپیوترهای شخصی خود عملیات فعال سازی را انجام دهید.

1- بر روی Desktop راست کلیک کرده و گزینه Personalization را انتخاب و در پنجره جدید باز شده، قالب ویندوز را بر روی Windows 7 انتخاب کنید. ارور 340 2- سپس طبق تصویر زیر در بخش services موارد مربوطه را انجام دهید. ارور 340 3- در صورتی که خطای 340 مجدد به شما نمایش داده شد و همانند تصویر زیر خطای مربوطه نمایش داده میشود، لطفا از نصب بودن صحیح درایور کارت گرافیک مطمئن شوید.
برای کاهش و افزایش سرعت پخش، فریم قبلی و بعدی، پخش و توقف ویدیو میتوانید از کلید های زیر استفاده نمایید. کلید های میانبر لاوین پلیر
در پنجره باز شده در هنگام اجرای فایل نصبی ، به ترتیب بر روی گزینه more info و accept risk کلیک نمایید.
برای خروج از حساب کاربری خود میتوانید با حرکت موس بر روی آیکون آدمک بالای پلیر سمت راست و کلیک بر روی خروج از حساب کاربری، از حساب کاربری خود خارج شوید. (مطابق تصویر زیر) خروج از حساب در لاوین پلیر
فرم درخواست مشاوره