1403/02/31
0
0

معرفی دوره پرورش مشاور (از کارشناسی حسابداری تا مشاوره مالی عملیاتی)

با شرکت در این دوره جامع 5 ساله ، به هیچ آموزش دیگری نیاز ندارید ! چرا :

1. سرفصل های دوره 5 ساله

سرفصل های این دوره تمام مباحث حسابداری و برند سازی یک مشاور مالی عملیاتی رو پوشش میده.

2. آموزش در بستر نرم افزار مالی یکپارچه

با ورود به دوره 5 ساله ، یک نرم افزار حسابداری جامع با تمامی زیر سیستم ها به صورت رایگان در اختیارتون قرار میگیره. سناریوی آموزشی دوره ، تماما با کمک این نرم افزار آموزش داده میشه و در هر مرحله شما باید دست به کار بشید و با اطلاعات شرکت فرضی خودتون با نرم افزار کار کنید. بنابراین مطالبی که یاد میگیری کاملا جنبه مهارتی پیدا میکنه و میتونی توی رزومه ات بنویسی تسلط کامل به یک نرم افزار جامع مالی !

3. دوره پرورش شخصیت حرفه ای

بذار خیالت رو راحت کنم ؛ خیلی ها توی این حرفه هستند که خیلی چیزها رو بلدند ولی به خاطر یک نقص جدی هیچ وقت به سقف درآمدی نمیرسند و معمولا از رزومه هاشون مشخصه که آدم هایی نیستند که بتونند 4 5 سال مستمر توی یک کسب و کار باشند. در نتیجه کارفرما نمیتونه روی بودنشون حساب کنه.

اون نقص اسمش شخصیت حرفه ایه :

  • یعنی به عنوان یک حسابدار باید بلد باشی طوری با سایر افراد شرکت برخورد کنی و روابطت رو تنظیم کنی که خوراک اطلاعاتی واحد مالی رو درست و به موقع بتونی ازشون بگیری.
  • بتونی طوری روابطت رو با کارفرما تنظیم کنی که با هر اخلاق و سطح تحصیلات و فرهنگی که داره سال های سال کار کنی که مثل دست راستش به تو نگاه کنه.
  • تو در قالب یک تیم داری توی واحد مالی کار میکنی ، شخصیت حرفه ای یعنی باید تیم سازی و تیم داری بلد باشی و بتونی چالش حسابدارانی که زیر دستت کار میکنند رو مرتفع کنی.
  • تعداد زیادی از ما ، حسابداران خوبی هستیم ولی به خاطر ضعف های شخصیتی مثل استرس و اضطراب بالا ، اعتماد به نفس پایین و نداشتن فن بیان مناسب به اون جایگاهی که باید برسیم نمیرسیم.

همه اینها زیر مجموعه ی شخصیت حرفه ای میشه و به همین دلیل به موازات دوره اصلی ، یک دوره در کنارش برات باز میشه و همچنین هر ماه یکبار وبینار شخصیت حرفه ای برگزار میشه تا در این زمینه هم چالشی نداشته باشی.

4. همایش های حضوری

فسلفه ایجاد دوره کارشناسی تا مشاوره مالی عملیاتی

چرا این دوره به دردت میخوره؟

دو تا کار میتونی انجام بدی ؛ اول اینکه با همین روال ادامه بدی ، از شرکتی بری به شرکت دیگه و افرادی رو پیدا کنی که دست و پا شکسته یه چیزی بهت یاد بدن که تجربه من نشون میده 15 – 20 سال زمان میبره. یا اینکه مجموعه تجارب 18 ساله من رو در قالب یک دوره 5 ساله کامل از من بگیری. و معنیش اینه که با ورود به این دوره دیگه به هیچ دوره و آموزشی نیاز نخواهی داشت.

اگر اراده قوی داری و آدم سرسختی هستی ، اینجا کلیک کن و درخواست پذیرش در دوره رو ارسال کن …

فرم درخواست مشاوره