1403/04/30
0
0

نرم افزار واسط "سامانک"

ارسال سریع و راحت صورت حساب‎‌ الکترونیک به سامانه مودیان

ارسال سریع صورتحساب

سامانک چیست ؟!

نرم افزار واسط سامانک ساختاری ایجاد می‌کند تا صورت‌حساب‌های الکترونیک شما از فایل اکسل به صورت خودکار به سامانه مودیان ارسال شود. بنابراین فقط کافی‌است که شما صورت‌حساب‌های خود را در اکسل وارد کنید و تمام.

با شروع الزامات قانونی برای ارسال صورت حساب‌ الکترونیک به سامانه مودیان، کسب و کارها با چالش جدید انتخاب روش ارسالی که کاربردی و بهینه باشدروبه‌رو شده‌اند.

نرم افزار واسط سامانه مودیان (سامانک)، با ارائه راهکاری ساده و کارآمد، این دغدغه کسب و کارها را برطرف می‌کند. با نصب سامانک، صورت‌حساب‌های شما از اکسل به صورت خودکار و مستقیم، به سامانه مودیان ارسال می‌شود. به این ترتیب، نگرانی از چگونگی انجام این فرایند و صرف زمان و انرژی مضاعف در ارسال و بروز اشتباهات از بین خواهد رفت. با اتصال سامانک به اکسل، امکان استخراج و وارد کردن اطلاعات بسیار ساده‌تر و بدون خطا می‌شود.

اگر شما نیز در جستجوی راهکاری موثر و هوشمند برای ثبت صورت‌حساب‌های مالی در سامانه مودیان هستید، سامانک انتخابی مناسب برای شما است.

برای اطلاعات بیشتر، از بخش “پلن‌ها و قیمت‌‌ها” پکیج‌‌ها را بررسی نمایید. ما آماده‌ایم تا در انتخاب و استفاده از سامانک به شما کمک کنیم و تجربه‌ای ساده و موثر را برای شما فراهم سازیم.

همچنین، در صفحه محصولات و خدمات سایت ما، شما می‌توانید اطلاعات مفصلی درباره

  سامانه مودیان    به دست آورید.

 

پخش ویدیو

چرا سامانک ؟

جامع ترین و کامل‌ترین نرم‌افزار واسط

پشتیبانی از تمامی الگوهای صورت‌حساب: از صورت‌حساب‌های فروش کالا و خدمات تا برگشت ازفروش، اصلاحی، ابطالی، پیمانکاری، صادرات و واردات با قابلیت پشتیبانی از تمامی مدل کسب‌وکارهای حقیقی و حقوقی شامل B2B و B2C

بسته‌های قیمتی مناسب

با توجه به نرم‌افزار قدرتمند و به‌روز، آموزش کامل و پشتیبانی حرفه‌ای سامانک، این نرم افزار با قیمت بسیار مناسبی ارائه شده است.

به‌روز رسانی منظم

با استفاده از سامانک، خیالتان از به روز بودن نرم‌افزارتان راحت است و با تغییرات و اصلاحات سامانه مودیان نرم افزار سامانک به‌سرعت به روز رسانی می‌شود.

تیم پشتیبانی مجرب

تیم پشتیبانی سامانک همیشه آماده است تا در صورت بروز مشکلات فنی در فرایند نصب‌،راه‌اندازی یا به‌روز رسانی شما را راهنمایی و مشکلات را حل نماید.

قرداد

دانلود فرم قرداد سامانک

برای خرید نرم افزار ابتدا باید قرارداد امضا نمایید و سپس هزینه را پرداخت کنید. لطفا توجه داشته باشید که باید این مراحل را به ترتیب انجام دهید تا به بهترین نحو از خدمات ما بهره‌مند شوید.

ابتدا فرم قرارداد که در ادامه لینک آن قرار داده شده را دانلود کرده و به دقت مطالعه نمایید. سپس این فرم را پرینت بگیرید و پس از پر کردن فرم به همراه مهر و امضا، آن را اسکن کرده و به صورت فایل PDF در بخش بعد بارگذاری کنید

قیمت پلن ها

پایه - پیشرفته

پکیج پایه

پکیج پایه نرم افزار واسط سامانه مودیان، یک گزینه کامل و کاربردی برای ارسال صورت‌حساب‌های الکترونیک کسب و کارتان به سامانه مودیان می‌باشد. این پکیج شامل نرم افزار واسط، نصب و راه‌اندازی آن، و همچنین پشتیبانی فنی است و شما را در فرآیند ارسال سریع و آسان صورت‌حساب‌ها یاری می‌دهد.

3.500.000

تومان

پکیج پیشرفته

در پکیج پیشرفته علاوه بر مزایای پکیج پایه، دوره آموزشی سامانه مودیان نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد که شامل 20 ساعت آموزش جامع و به روز از سامانه مودیان و نحوه کار و ارسال صورت‌حساب‌ها به این سامانه است.
در این پکیج شما به هیچ مرجع آموزشی دیگری نیاز ندارید.

4.700.000

4.300.000

تومان

مشتریان ما

فرم درخواست اولیه

ارسال مشخصات خریدار

لطفا برای ثبت درخواست خود فرم بالا را بصورت کامل و دقیق تکمیل نمایید

فرم درخواست مشاوره