1401/11/14
0
0

اعطای معافیت مالیاتی موضوع ماده 57 قانون مالیاتهای مستقیم منوط به استعلام و اخذ تاییدیه از اداره امور مالیاتی محل سکونت مودی نمیباشد

اعطای معافیت مالیاتی موضوع ماده 57 قانون مالیاتهای مستقیم منوط به استعلام و اخذ تاییدیه از اداره امور مالیاتی محل سکونت مودی نمیباشد

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://mohammadi-finance.ir/?p=27412
اشتراک گذاری:
واتساپتوییتر
محمد یزدان پناه
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد اعطای معافیت مالیاتی موضوع ماده 57 قانون مالیاتهای مستقیم منوط به استعلام و اخذ تاییدیه از اداره امور مالیاتی محل سکونت مودی نمیباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

فرم درخواست مشاوره